About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

DSC04273TeamfotoHeeswijk7metsponsorHet 7e seniorenteam van Voetbalvereniging Heeswijk speelt in mooie nieuwe tenues. Dit is dankzij Ketelaars van Zutphen Makelaardij uit Heeswijk-Dinther die wederom voor 3 seizoenen shirtsponsor is voor dit team. Afgelopen zondag werden de tenues in ontvangst genomen en gepresenteerd.

Bij die gelegenheid werden de heer en mevrouw Van Zutphen, eigenaar van de makelaardij aan de Hoofdstraat, in het bijzijn van het team met waardering toegesproken door Tom Vermeulen, in het bestuur verantwoordelijk voor sponsorzaken. Die liet weten dat voor de vereniging deze ondersteuning heel erg belangrijk is. Niet alleen financieel maar ook de betrokkenheid wordt door de vereniging en het team zeer gewaardeerd. Volgens de woordvoerder schept het ook verplichtingen voor het team, niet alleen in sportieve prestaties maar ook in presentatie, gedrag en sportiviteit. En er waren bloemen voor de sponsor.

Foto: Hans Heesakkers