logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

AfscheidBasAl minstens 25 jaar is Bas van Engelen lid bij VV Heeswijk. Als speler leider en coach. De laatste jaren was Bas trainer van het 2e team en behaalde samen met collega Niels en het team goede resultaten wat ook tot promotie heeft geleid. Bas is inmiddels gediplomeerd en wil een nieuwe uitdaging aangaan bij het 1e team van Ollandia. Tijdens zijn afscheid werd hij toegesproken door collega-leider Wim van der Steijn en door spelers van zijn team.

Bas gaf aan dat hij een hele mooie tijd bij Heeswijk achter de rug heeft en dat ook juist bij de club er steun was voor hem toen het even wat minder ging. Hij krijgt alle succes toegewenst bij zijn nieuwe toekomst.

Binnenkort

 
 

facebook