logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

19-01-2020:Heeswijk DAW: 1-0Voetbalvereniging Heeswijk heeft een mooie slag geslagen door het contract van Heeswijk 2-trainer Tim Broeren met een jaar te verlengen. Het is de tweede contractverlenging in korte tijd bij VV Heeswijk. Eerder werd het contract van Theo van Lieshout, trainer van Heeswijk 1, met een jaar verlengd. 

Broeren startte in het seizoen 2019/2020 bij Heeswijk als trainer van de JO19. Een seizoen later maakte hij de overstap naar het op één na hoogste senioren elftal; Heeswijk 2. De samenwerking verloopt zo goed dat er dus een jaar aan vast wordt geplakt. Voorzitter Maarten Lucius: ‘Tim is jong, ambitieus en levert goed werk. We zijn blij dat hij zijn toekomst aan Heeswijk 2 verbindt.’ Naast Broeren blijven ook Antoine van Helvoort en Tiny Kezer in hun rollen verbonden aan Heeswijk 2.

 

 

Binnenkort

facebook