logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Foto KunstgrasNogal altijd wordt er gepoogd om ons nieuwe kunstgrasveld zo snel mogelijk klaar te hebben. Vanwege het winterse weer van de laatste weken heeft het proces de nodige vertraging opgelopen. Vereisten om de mat te kunnen leggen zijn; 3 achtereenvolgende dagen een temperatuur van +5 graden en geen regen in verband met het lijmen van de onderlaag. Nu de herstart van de competitie voor veel teams voor de deur staat en het dus de vraag is of de mat op tijd bespeelbaar is zou één en ander logischerwijs tot praktische problemen kunnen gaan leiden. We hopen het niet, maar mocht het nodig zijn dan zou het bijvoorbeeld kunnen dat thuiswedstrijden worden omgezet naar een uitwedstrijd of dat er geschoven wordt met speeldagen en/of aanvangstijden. Het is ons streven om alles tot een minimum te beperken en we houden jullie natuurlijk op de hoogte. 

Binnenkort

31 augustus: 
vv Heeswijk Loop

facebook