About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

image1

Op de laatste dag van de maand augustus is het weer tijd voor de VV Heeswijk Loop. Vorig jaar vond de eerste editie plaats en dat werd zo'n groot succes dat de Loop dit jaar opnieuw georganiseerd wordt. En jij kunt natuurlijk meerennen! Lees verder voor alles wat je móét weten en dan zien we je op 31 augustus! 

Zaterdag 31 augustus is de 2de editie van de VV Heeswijk Loop.

Doe mee aan de enige hardloopwedstrijd in Bernheze!

Je kunt 5 of 10 km lopen in je eigen tempo. 

Ook is er een aparte jeugdloop voor kinderen t/m 12 jaar.

De jeugdloop is gratis en het inschrijfgeld voor de 5 en 10 km loop is 5 euro.

Prijzen zijn beschikbaar voor de top 3 van elke afstand en voor de top 3 van beide jeugdlopen.

Alle kinderen t/m 12 jaar die meedoen krijgen sowieso een medaille!

 

Je kunt je vooraf aanmelden via  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.;of op zaterdag 31 augustus zelf van 15:30 tot een kwartier voor aanvang loop in de kantine van VV Heeswijk. 

 

Programma zaterdag 31 augustus: 

17:00 uur: Jeugdloop 6 t/m 9 jaar

17:00 uur: Jeugdloop 10 t/m 12 jaar

17:15 uur: Prijsuitreiking Jeugdlopen bij de start- en finishlocatie

17:30 uur: Start 5 en 10 km (alle leeftijden)

19:00 uur: Prijsuitreiking 5 en 10 km bij de kantine

 

Routes:

Jeugdloop: start aan de Droevendaal (ter hoogte van Altior), linksaf AA Kantstraat, keerpunt na het avonturenbos en finish weer bij het startpunt.

 

5 km: start kruising AA Kantstraat/Droevendaal, rechtsaf AA Brugstraat, rechtsaf Laverdonk, linksaf Laverdonk volgen,  Laverdonk loopt over in Avensteinstraat, Schoolstraat links, AA Brugstraat links, Droevendaal rechts, Servaespad rechts, Servatiusstraat links, AA Kantstraat links, Droevendaal rechts richting finish ter hoogte van Altior.

 

10 km: idem 5 km ronde: alleen start ter hoogte van Altior, dan doorkomst na 5 km bij start/finish en dan dezelfde ronde nogmaals.

 

Tot ziens, tot zaterdag 31 augustus!

De evenementencommissie van VV Heeswijk i.s.m. het Maasland Run Circuit