About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828

Afgelopen weekend werd het voetbalseizoen 2018/2019 feestelijk afgesloten. De evenementencommissie had voor de jeugd op zaterdag en voor de senioren op zondag een mooi programma in elkaar gedraaid en er werd op beide dagen door iedereen volop genoten. Complimenten aan de evenementencommissie voor de organisatie! 

 

Waar andere jaren het voetbalfeest het feestelijk slot van de competitie vormde, was dit jaar gekozen voor een andere opzet. Een feestweekend voor jong en oud om het seizoen op gepaste wijze af te sluiten, met een gezamelijke lunch en/of ontbijt, munten voor de teams, live muziek, een fotohokje en een frietkar. Omdat ook het weer meewerkte werd het een meer dan geslaag weekend. Speciaal woord van dank aan de organisatie en alle vrijwilligers die het weekend mede mogelijk hebben gemaakt en aan Fotohokje.nl voor de sponsoring!  

 

Seizoensafsluiting 1Seizoensafsluiting 2Seizoensafsluiting 3Seizoensafsluiting 4Seizoensafsluiting 5Seizoensafsluiting 6