About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Hierbij een uitnodiging voor al onze vrijwilligers voor onze gezamenlijke thema-avond ‘Danny Koevermans, van profvoetballer tussen de helden, naar scheidsrechter op de amateur velden’. Een avond georganiseerd door VV Heeswijk en Avesteyn, voor alle vrijwilligers. De avond is op 22 november in de kantine van Avesteyn.

Danny Koevermans (ook wel bekend als ‘de Koef’), is na zijn voetbalcarrière als speler van Oranje, en speler van onder andere Sparta, AZ en PSV, nu te vinden op de amateurvelden, en wel als scheidsrechter.

Jehan Langenhuijsen leidt deze avond en zal zaken bespreken als:

‘Wat brengt het Danny Koevermans, het fluiten van wedstrijden?’ 

‘Wat geeft hem de motivatie om dit te blijven doen?’

‘Waar loopt hij als scheidsrechter tegenaan?’

Een avond om te luisteren, te delen en je te laten inspireren, naast een gezellige discussie over voetbal en het leiden van wedstrijden.

Nogmaals, óók voor niet-scheidsrechters.

We starten om 19:30u (inloop vanaf 19:15u) en zullen eindigen met een drankje, rond 21:00u.

 

Namens de besturen en TC's van VV Heeswijk en RKSV Avesteyn.