logo vvheeswijk

 • sotk
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • vvh1 en tribune
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

19-01-2020:Heeswijk DAW: 1-0ST Avesteyn/Heeswijk VR 2, kortweg Dames 2, speelt sinds afgelopen weekend in prachtige, nieuwe tenues geschonken door Heijderhoeve. Deze zondag ging het gehele team samen met sponsoren Robert en Helma van der Heijden op de foto bij de buren van Avesteyn. 

Bij Heijderhoeve zijn ze dagelijks in de weer om Duroc varkens te verzorgen.  Het Duroc ras staat bekend om zijn goede ham, met precies de juiste hoeveelheid vet voor een ultieme smaakbeleving. Daarom zijn Duroc varkens geliefd bij echte BourgondiĆ«rs en fijnproevers.

De sponsor maakt het mogelijk dat ook dit team elke wedstijd representatief en professioneel het veld op kan gaan. Het belang hiervan werd op deze dag nog eens extra benadrukt en er werd veel waardering uitgesproken voor hun bijdrage en betrokkenheid bij de vereniging.

facebook