logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Nieuwe tenues dames 1

Komende maandag staat de halve finale van de nacompetitie voor promotie naar de tweede klasse op het programma. Een spannende strijd die uitmaakt wie op zondag 16 juni de finale gaat spelen tegen Wilhelmina Boys óf Bergeijk. Ben jij erbij om onze vrouwen naar die finale toe te schreeuwen?

 

De wedstrijd is om 10.30 uur in Landgraaf. De bus vertrekt om 8.00 uur vanaf het sportpark van Avesteyn. Wil je met de bus mee, geef dat dan door aan Ilse Brekelmans (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. / 06 57035738). 
Let op: de wedstrijd is niet op het sportpark van Schaesberg, maar op het sportpark van Kakertse Boys (ivm Pinkpop). Het adres: Sportweg 2, Landgraaf.

facebook