logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Giel Donders 2 kopie

Deze zondag staat de eerste competitiewedstrijd van 2020 voor ons eerste elftal op het programma, DAW Schaijk is de tegensander. Bij een wedstrijd van Heeswijk 1 hoort ook in dit nieuwe jaar natuurlijk weer een Pupil van de Week, deze week is dat Vera Lucius. Hopelijk lukt het met de hulp van Vera om de drie punten in eigen huis te houden!

Hoi! Ik ben Vera en ik ben verdedigster van de F1 van VV Heeswijk, net zoals mijn vader vroeger. Ik ben links- én rechtsbenig, dat is wel handig! Ik zit in groep 5 van het Mozaïek en gym vind ik het tofste vak. Mijn favoriete voetbalclub is Ajax en Donny v/d Beek vind ik een knappe en goeie voetballer. Naast voetballen trommel ik bij de fanfare en, de door ons man zelfgebakken, pizza met champignons is mijn lievelingseten. Voor vanmiddag hoop ik dat Heeswijk de 3 punten op De Balledonk kan houden en daarbij wens ik ze heel veel succes!

Groetjes Vera

Binnenkort

facebook