logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Giel Donders 2 kopie

Na twee uitwedstrijden op rij, speelt ons eerste elftal deze zondag eindelijk weer op ons eigen Sportpark. Tegenstander is Volharding en Leandro Mickers Sánchez is de gelukkige jeugdspeler die deze week onze Pupil van de Week mag zijn. Heel veel plezier Leandro en hopelijk breng je geluk!

Hoi! Ik ben Leandro Mickers Sánchez, ik ben 8 jaar en speel in de spits van de F1 van VV Heeswijk. Mijn favoriete voetbalteam is het nationale elftal van Colombia omdat ik daar geboren ben en Santiago Arias vind ik de beste voetballer. Mijn lievelingseten is een kop soep met daarna een lekker frietje. Naast voetballen, tennis ik graag en speel ik graag op de Playstation.

Heeswijk doe je best vanmiddag en hopelijk winnen we dan!

Groetjes Leandro

Binnenkort

facebook