logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Tim Heesakkers

Zondagmiddag staat een nieuwe thuiswedstrijd voor ons eerste elftal op het programma. Prinses Irene is de tegenstander en natuurlijk is er ook bij deze derby een pupil van de week. Onze pupil van deze week komt uit een echte voetbalfamilie, is keeper van Heeswijk F2 en heeft er ontzettend veel zin in! Zijn naam; Tim Heesakkers. 

 

Hoi! Mijn naam is dus Tim Heesakkers, ik ben 8 jaar oud en ik ben de keeper van VV Heeswijk F2. Onze trainer (ons pap!) wil eigenlijk liever dat ik ga voetballen en dat ga ik volgend seizoen dan ook maar doen. Ik zit op basisschool Het Mozaïek in groep 5 en gym is mijn lievelingsvak. Mijn lievelingseten is een pizza Margarita mét een glaasje appelsap. Ons pap is mijn favoriete voetballer en graag zou ik net als hem later profvoetballer willen worden. Lukt dit niet dan lijkt pizzabakker me ook een mooi beroep! 

Ik hoop dat VV Heeswijk vandaag wint van Prinses Irene en ik wens ze daar heel veel succes bij! Groetjes Tim   

Binnenkort

facebook