logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Giel Donders 2 kopie

Zondag gaat de bal weer rollen in competitieverband. Heeswijk 1 start met een thuiswedstrijd tegen Emplina. En natuurlijk, ook bij de eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2019-2020 is er een Pupil van de week. Deze week zit Nine Snelders eerste rang. Veel plezier Nine!

 

Hoi allemaal! Ik ben Nine Snelders, ik ben 8 jaar oud en komende zondag ben ik de Pupil van de week.

Ik speel op het middenveld van VV Heeswijk F1 en ben puur links. Naast Heeswijk is PSV mijn favoriete voetbalclub en Lionel Messi is de beste voetballer. Mijn lievelingseten is een frietje met een frikandel en een glaasje fanta.

Op deze prachtige voetbalmiddag hoop ik op een mooie wedstrijd en het zou helemaal mooi zijn wanneer de punten hier in Heeswijk blijven!

Groetjes Nine

Binnenkort

facebook