logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Pepijn kopieZondag speelt VV Heeswijk de één na laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Tegenstander is Real Lunet en voor dat duel is er weer een Pupil van de Week die het team van Heeswijk 1 zal ondersteunen op weg naar, hopelijk, drie punten. Pepijn Daandels is zijn naam en hij heeft er zin in!

Hoi! Ik ben Pepijn Daandels, ik ben 9 jaar en speel in de F1 van onze mooie voetbalclub. Vaak keep ik de eerste helft en sta ik de tweede helft in de spits. Ook ga ik met plezier naar de keeperstraining van Jan. Ik zit in groep 5 van basisschool Het Mozaïek met de lieve juffen Lieke en Janneke. Een pizza met een glaasje ranja gaat er altijd wel in. Mijn favoriete voetbalclub is PSV en de beste keeper is Jeroen Zoet. Als ik niet voetbal of train doe ik graag aan Free Running.

Ik hoop dat onze Blauw-Witters de 3 punten vanmiddag op de Ballendonk houden en wens ze vanmiddag daar heel veel succes mee. 

Groetjes Pepijn

Binnenkort

facebook