logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

image1 1Zondag speelt ons eerste elftal de competitiewedstrijd tegen DAW Schaijk. Natuurlijk is er bij dit mooie duel ook weer een Pupil van de Week en dat is deze keer Stef van der Doelen van Heeswijk F1. 

Hoi! Ik ben Stef en ik speel in de supermooie F1. Meestal sta ik in de spits en ik pik regelmatig mijn goaltje mee. Ik zit op Het Moza├»ek en gym en rekenen zijn mijn favoriete vakken, mijn lievelingseten is friet met mayo en ketchup en een gehakballetje speciaal. Mijn favoriete voetbalclub is natuurlijk PSV en Lozano is de beste speler. Ik vind het supertof om vandaag Pupil van de Week te zijn en ik hoop dat Heeswijk vanmiddag de drie punten pakt! 

Groetjes Stef

Binnenkort

facebook