logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Tim de MolZondag speelt ons eerste elftal de competitiewedstrijd tegen Venhorst. Bij deze wedstrijd is Tim de Mol onze Pupil van de Week. Tim veel plezier zondag en Heeswijk 1 veel succes! Houd de drie punten in Heeswijk!

Hoi! Ik ben Tim de Mol en ik speel rechts midden in de F1. Ik zit op het Mozaïek en gym is mijn favoriete vak op school. PSV is de beste voetbalclub die er is en Lozano vind ik een hele goede voetballer. Mijn lievelingseten is een lekker biefstukje mét een sausje en een glaasje cola. Naast school en voetballen krijg ik ook keeperstraining en doe ik graag aan Free Running met Lars en Pepijn. Bij deze wens ik Heeswijk veel succes voor de wedstrijd van vanmiddag en natuurlijk hoop ik op een overwinning! 

Groetjes Tim

Binnenkort

facebook