logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

PupilMeesHDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen TGG 1. Mees van Helvoirt is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Mees en ben 8 jaar. Ik speel in de F1 midden achterin en we zijn najaarskampioen geworden met Dennis en ons pap als trainers!

Ook zit ik op ‘t Mozaïek met de leuke juffen Chrissie en Kim. Ik vind Real Madrid de allerbeste ploeg en Ronaldo en Messi de beste spelers. Mijn lievelingseten is een friet met veel mayo en veel curry en een frikadel erbij natuurlijk. Daarna op de bank met mijn PlayStation het mooie spel Mine Craft spelen. Ook doe ik graag kickboksen en voor vandaag hoop ik weer een driepunter voor onze Blauw Witters. Ik wens ze hierbij heel veel succes. Groetjes Mees.”

Binnenkort

facebook