logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilSeppDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Rhode 1. Sepp van Mierlo is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Sepp van Mierlo en ben acht jaar en speel in de spits van de JO9-2. Ik zit op het Mozaïek bij de juffen Annelies en Evelien.

Lezen vind ik een hele mooie les en doe daar heel graag aan mee. Mijn broer Rein speelt in mini 1 en onze Tijl nog nergens. Ik ben puur rechts en daar scoor ik wel eens mee. Ik lust heel graag een pizza Salami als ons pap die zelf maakt, want die kan heel goed koken. Barcelona vind ik de allerbeste club en onze ome Jan van Daal van het 6de team ‘s werelds beste voetballer. Bij slecht weer zit ik vaak op de legozolder om daar robots te bouwen. Vandaag hoop ik met de vele supporters dat onze Blauw Witters ook aan een overwinning bouwen en wens ze daar bij heel veel succes! Groetjes Sepp”

Binnenkort

facebook