logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilSebasDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Emplina 1, de eerste thuiswedstrijd van de competitie. Sebas van den Akker is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Sebas van den Akker en trotse middenvelder van de F1.

Ik ben puur rechts en oefen wel vaak met links. Ook ons pap is bij de voetbalclub en leider bij onze Ries bij mini 2. Mijn favoriete club na Heeswijk is Ajax en Ronaldo vind ik de allerbeste voetballer. Ik zit op het mooie Mozaïek met de juffen Chrissy en Kim. Ik lus graag een frietje met een frikadel speciaal en een glaasje ijsthee. Ik sjees ook graag door tuin met mijn Oxboard en daarna lekker op de bank met mijn tabblad Clash of Clans spelen. Voor vandaag hoop ik dat onze Blauw-Witters ook goed spelen en een mooie overwinning behalen en wens ze daar heel veel succes mee. Groetjes Sebas.”

Binnenkort

facebook