logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

KeithvanDaalPupilDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Baardwijk 1. Keith van Daal is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben Keith, ben 7 jaar en speel linksachter in de supermooie F2. We zijn kampioen geworden en zitten nog in halve finale van de beker. Soms zetten onze trainers mij op doel vanwege mijn verre uittrap.

Ook zit ik op het mooie Mozaïek in groep 4 en gym vind ik het leukste vak. PSV is toch de beste club en Ronaldo de allerbeste voetballer. Spaghetti vind ik heel lekker als ons mam die zelf maakt met spul van de Jumbo en een glaasje cola erbij. Ook speel ik graag op de tablet het spel Ollie Ball. Voor vandaag wens ik onze Blauw-Witters heel veel succes toe en gaan we voor een overwinning. Groetjes Keith.”

Binnenkort

facebook