logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

TijlDaandelsPupilDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Nieuw Woensel 1. Tijl Daandels is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Tijl Daandels en ben 8 jaar en voetbal in de F1. Ik speel op alle plaatsen maar niet op doel.

Ik kan links en rechts maar met rechts schiet ik het hardst. Ook zit ik het op het mooie Mozaïek met de lieve juffen in groep 5. Een bordje friet met mayo en een frikadel dat gaat er wel in. PSV is toch wel de beste club van allemaal en Ronaldo de beste voetballer. Het liefst voetbal ik met al mijn vriendjes hier thuis op het voetbalveldje. En mijn tweede hobby is samen met papa PSV aanmoedigen. En vandaag moedigen wij onze Blauw-witters ook allemaal aan: op naar de overwinning! Groetjes Tijl.”

Binnenkort

facebook