logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

KoenOomensPupilDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Helvoirt 1. Koen Oomens is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Koen Oomens en ben dinsdag (7 maart) 9 jaar geworden.

Ik speel in de JO9-1G linksachter. Ik speel voor het derde jaar bij onze club en mijn vader is er medetrainer. Ja Mari, PSV is toch de beste club van Nederland en Messi vind ik de beste van de wereld. Ook ik zit op het mooie Mozaïek in groep 5 met de bekende juffen Marieke en Kim. Graag speel ik buiten met mijn vele vriendjes verstoppertje en daarna op mijn eigen kamer op de iPad Minecraft figuren bouwen. Daarna een Pizza mozzarella met een glaasje ranja gaat er wel in. Wat ik nu nog graag zou willen is een overwinning voor onze Blauw-Witters en ik wens ze hierbij heel veel succes! Koen.”

Binnenkort

facebook