logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Deze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen WSC 1. Gijs Selten is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Gijs Selten, ben 8 jaar en voetbal in de jo9-1 (de F1) en meestal speel ik linksbuiten.

Ik ben links- en rechtsbenig. Ook ik zit op het mooie Mozaïek in groep 4, ook met twee hele lieve juffen (Collette en Eline). Gym vind ik een van de leukste lessen. Graag speel ik op mijn tablet Pokémon Go. En voor een frietje met veel curry en wat kipfingers mogen ze me ‘s nachts wakker maken. Ik vind Real Madrid en Barcelona allebei goed, net als Neymar en Messi. Ik ga ook graag bij familie op de boerderij werken en het liefst de koeien voeren. Ik hoop dat onze Blauw-Witters weer een overwinning behalen. Dat zal mijn mooie dag nog mooier maken! Groetjes Gijs.”

Binnenkort

facebook