logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

LoekSchakenraadPupilDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Oirschot V. 1. Loek Schakenraad is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Loek Schakenraad en ben 8 jaar.

Ik speel in de F2 en sta altijd rechtsachter omdat ik maar een beetje links kan. Ook zit ik op het mooie Mozaïek in groep 5, ook bij de drie lieve juffen. Ook tennis ik sinds kort en dat doe ik ook graag. PSV is voor mij de beste club en Luuk de Jong vind ik de beste spits. Ik lust heel graag Spaghetti Bolognese als ons mamma die zelf maakt. Een glaasje 7up er bij en je hoort mij niet meer. Ik heb een 3 Drawing pen waar hij met een draad hele mooie sportfiguren kan maken. Ook kijk ik graag op mijn tablet via YouToube naar het klokhuis. Vandaag een overwinning voor onze Blauw-Witters en dan heb ik al een mooi sinterklaascadeau. Heel veel succes. Groetjes Loek.”

Binnenkort

facebook