logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

KayvanDrielPupilDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Schijndel/De Wit 1. Kay van Driel is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Kay en ben 8 jaar. Ik zit ook op ‘t Mozaïek in groep 5 bij de drie lieve juffen. Ik speel in de F2 als verdediger, maar af en toe sta ik weleens op doel wat ik heel ook graag doe.

Onze leiders en trainers proberen voor de winterstop nog de juiste spelers op hun positie te krijgen en zijn daar bijna in geslaagd. Ook ik ben een echte PSV-fan en vind Bruma de beste speler. Als sport heb ik eigenlijk maar één hobby en dat is voetballen. Ik ben best een lekkerbekje, want ik lust heel graag een pizza Amon met veel shoarma of een grote pannenkoek. Van pappa krijg ik af en toe een glaasje cola en van mamma een glaasje ranja. Daarna in een hoekje van de huiskamer met Wii of tablet Donkey Kong of Super Mario spelen en winnen van hen. Ik hoop dat onze blauw-Witters vandaag ook winnen en ik wens ze hierbij heel veel succes toe. Groetjes Kay.”

Binnenkort

facebook