logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilJensAanstaande zondag speelt Heeswijk 1 in eigen huis tegen Erp 1. Pupil van de week is Jens Pijnenburg. Hij stelt zich graag vast even voor: "Ik ben Jens en ik ben 7 jaar. Ik speel in de hele mooie F2 en speel vaak als verdedigende middenvelder, omdat ik links en rechts goed uit de voeten kan.

We doen het met de week beter maar onze trainers zijn nog bezig om de juiste spelers op de goede positie te krijgen. Ook zit ik op 't Moza├»ek in groep 5. De allerbeste club vind ik onze eigen VV Heeswijk en ik vind dat ze ook heel goed presteren. Messi vind ik de beste speler van de wereld. Ja, een frietje met heel veel ketjap en een frikadel speciaal daar kan ik wel van genieten, met een glaasje cola erbij en het is compleet. Daarna in hoekje van de huiskamer met de iPad een spel Clash of clans spelen. Ik hoop dat onze Blauw-Witters de zege reeks kunnen voortzetten vandaag en wens ze daarbij heel veel succes toe! Groetjes Jens."

Binnenkort

facebook