logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

MickSteenbergenPupil2252016Aanstaande zondag speelt ons eerste elftal thuis tegen LHC, de eerste wedstrijd van de nacompetitie om promotie naar de eerste klasse. Mick van Steenbergen is pupil van de week en stelt zich graag vast voor: "Ik ben dus Mick van Steenbergen en ook ik speel in dat mooie kampioenenteam: de F2.

Ik speel midden rechts en kan ook links. Natuurlijk zit ik ook bij die twee lieve juffen op het Moza├»ek en ik vind PSV de allerbeste (haha Opa Siem) en Robin van Persie is mijn held. Een groot bord friet met een viandel dat lust ik wel en dan op de bank liggen en Mine Craft spelen op mijn tablet. En nu hoop ik dat onze Blauw-Witters vandaag weer een overwinning behalen, dat zou super leuk zijn! Groetjes Mick."

Binnenkort

facebook