About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Op ons mooie sportpark speelt Heeswijk 1 komende zondag tegen Avanti uit Schijndel. Ons eerste elftal heeft de punten hard nodig om weg te komen uit de onderste regionen van de ranglijst. Afgelopen zondag werd er nog een punt gepakt op bezoek bij nummer twee Handel, kijken of er een driepunter inzit tegen Avanti, dat op een vierde plek staat. Aan de pupil van de week zal het zondag in ieder geval niet liggen want dat is niemand minder dan Dickie Fritscheck.

Natuurlijk stelt Dickie zich graag aan jullie voor.

Hoi fans van VV Heeswijk, ik ben Dickie, 10 jaar oud en ik voetbal in onze JO10. Ik zit in groep 6 van Het Moza├»ek bij juf Colette en juf Lieke. Mijn lievelingseten is pizza, mijn favoriete televisieprogramma Proefkonijnen en als ik niet voetbal, dan doe ik graag aan judo of ik maak 3D puzzels. Maar het allerleukste vind ik natuurlijk voetballen. Op zaterdagen ben ik op de rechtsachter-positie te vinden. Mijn favoriete voetbalclub naast VV Heeswijk, is FC Barcelona en de beste speler vind ik Frenkie de Jong. 

Tot zondag allemaal, dan juichen we Heeswijk hopelijk naar de drie punten.

Groetjes van Dickie