About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Komende zondag speelt Heeswijk 1 in eigen huis tegen Olympia '18. Opnieuw een belangrijke wedstrijd voor ons eerste elftal en dus zijn we weer op zoek gegaan naar een top Pupil van de Week. En ook deze week hebben we die natuurlijk weer gevonden. Fiep Doedee heeft komende zondag de eer. En zoals gebruikelijk stelt ze zich aan jullie voor.

Hoi allemaal! Ik ben Fiep Doedee, 9 jaar oud en ik speel in de JO10 van VV Heeswijk. Mijn trainers zijn Frank, Toon, Jens en Marit en zij brengen mij de fijne kneepjes van het voetbalvak bij. Op het veld kun je me vinden op doel of voorin. Mijn favoriete voetballer is Kylian MbappĂ© van Paris Saint-Germain en mijn favoriete club is Feyenoord want daar heeft mijn oom vroeger gekeept. Als ik niet voetbal dan speel ik graag buiten, speel ik Go Vacation op de Switch of maak ik een rondje op mijn longboard. Mijn lievelingseten is friet met een Mexicano en een glas Fanta. 

Ik wens VV Heeswijk heel veel succes vandaag!

Groetjes van Fiep