About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Zondag = derby day! Op De Balledonk speelt ons eerste elftal de kraker tegen de buren uit Nistelrode; Prinses Irene. De verschillen op de ranglijst zijn ontzettend klein en dus is elke wedstrijd in deze fase meer dan belangrijk. We zullen iedereen nodig hebben voor een goed resultaat. De spelers, de supporters maar ook onze pupil van de week Raf Jacobs!

Raf

Hoi allemaal! Ik ben Raf Jacobs, mijn papa en mama zijn Rob en Gwendy, ik ben 10 jaar oud en ik speel op de rechtsachter-positie bij VV Heeswijk JO11-2. Zelf voetballen vind ik het allerleukste om te doen maar als ik daar niet mee bezig ben dan vis ik graag, speel ik graag FIFA of kijk ik Stuk TV. Later zou ik graag profvoetballer worden net als mijn grote voorbeeld Kylian Mbappé. En als ik dan bij één van favoriete clubs zou kunnen spelen, FC Barcelona of Ajax, dan zou dat helemaal top zijn. Ik wens VV Heeswijk heel veel succes zondag!

Groetjes van Raf