About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Voor het eerst in het jaar 2023 speelt ons eerste elftal een competitiewedstrijd op de eigen Balledonk. Groesbeekse Boys is de tegenstander komende zondag en onze eerste Pupil van de Week van dit jaar is niemand minder dan Lynn van Stiphout. Lynn heel veel plezier en maak er een leuke dag van!

Lynn

Hoi ik ben Lynn, 9 jaar oud en zondag ben en ik de Pupil van de Week. Op zaterdagen kunnen jullie me zien voetballen in de JO11-2, waar ik mijn acties maak en voorzetten geef vanaf de linksbuiten-positie. Wanneer ik niet voetbal dan turn en dans ik graag, maar ik ga ook graag naar school. Ik zit in groep 6 van basisschool Het Moza├»ek bij Juf Femke. Als ik mag kiezen wat het ik het allerliefste eet dan ga ik voor frietjes met een kroket en een glas ranja. Tot slot wil ik nog zeggen dat mijn favoriete voetbalclub Ajax is en Tadic mijn favoriete speler. Tot zondag!

Groetjes van Lynn