About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Guus van Grinsven heeft deze week de grote eer om pupil van de week te zijn! Ons eerste elftal neemt het deze zondag op tegen Volkel en Guus mag van dichtbij mee gaan maken hoe een wedstrijddag van Heeswijk 1 eruit ziet. Hoe bereiden ze zich voor, hoe ziet de warming up eruit en wat doet een trainer tijdens de wedstrijd? Guus gaat het allemaal zien! Veel plezier! 

Guus

Ik ben Guus, ik ben 9 jaar oud en ben middenvelder bij de JO11-2. De fijne kneepjes van het voetbalvak heb ik vroeger al meegekregen van mijn vader Dirk die zelf ook aardig tegen een balletje kon trappen en nu samen met Remco, Marco, Jurgen en Marcel één van mijn trainers is. Als ik niet voetbal houd ik van zwemmen, rondfietsen of ik speel Roblox of Fifa. Mijn lievelingseten is friet en daar drink ik dan het liefst een 7up bij. Wat moeten jullie nog meer van me weten? Nou later wil ik graag barman worden, mijn favoriete voetbalclub is Go Ahead Eagles en mijn favoriete speler is de keeper van Paris Saint-Germain Keylor Navas. Tot zondag!

Ik heb er zin in!

Groetjes Guus