About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Ons eerste elftal is de competitie met een zege op DAW Schaijk en een gelijkspel bij Groesbeekse Boys goed begonnen. Die competitiestart krijgt een vervolg met de thuiswedstrijd van komende zondag tegen Schijndel. En bij een thuiswedstrijd hoort, zoals jullie van ons gewend zijn een pupil van de week. Zondag mag niemand minder dan Stan van Boheemen van dichtbij meemaken hoe een wedstrijddag van Heeswijk 1 eruit ziet!

Stan

Hoi! Ik ben Stan van Boheemen, 9 jaar oud en speler van VV Heeswijk JO11-2. Mijn trainers die me de fijne kneepjes van het voetbalspel bijbrengen zijn Marco, Jurgen, Dirk, Marcel en Remco. Ik ben zowel links- als rechtsbenig en mijn beste positie is mid-mid. Doordeweeks ga ik naar basisschool De Bolderik en daar krijg ik les van Juf Peet. Mijn favoriete voetbalclub is Heracles Almelo en de beste voetballer ter wereld is Lionel Messi. Een broodje hamburger is mijn lievelingseten en een glas cola daarnaast maakt het helemaal compleet.

Ik kijk erg uit naar zondag en hopelijk blijven de drie punten in Heeswijk!

Groetjes Stan