About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Zondag gaat de bal eindelijk weer rollen in de 2de Klasse G. Eindelijk, na een heerlijke zomer, weer competitievoetbal op ons eigen Sportpark De Balledonk en dus ook eindelijk weer een Pupil van de week. Bij onze eerste competitiewedstrijd van dit seizoen tegen DAW Schaijk is onze pupil van de week niemand minder dan Levi Haast! Heel veel plezier Levi! 

Levi

Hallo allemaal! Ik ben Levi Haast, ik ben 8 jaar oud en ik speel in de JO11 van VV Heeswijk. Ik ben links- én rechtsbenig en mijn trainers stellen mij altijd op als rechtsvoor. Mijn papa is Arjen, mijn mama Linda en ik heb een broer, Paco, die ook bij Heeswijk voetbalt. Later wil ik heel graag profvoetballer worden net als mijn favoriete speler Kylian Mbappé. Als ik niet voetbal dan tennis of game ik graag. Mijn lievelingseten is een pizza Hawaï en mijn favoriete TV-programma is Puppy Friends. En oh ja; de beste voetbalclub is natuurlijk PSV! 

Ik heb er zin in en hopelijk wint Heeswijk!

Groetjes Levi