About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Nog twee thuiswedstrijden speelt ons eerste elftal dit seizoen en dat wil ook zeggen dat we nog twee keer twee pupillen van de week hebben. We beginnen zondag met de volgende toppers: Thijs van Gerven en Sef van Langen. Thijs en Sef zijn pupil van de week tijdens de wedstrijd Heeswijk - Volharding. 

Thijs

Hoi allemaal! Ik ben Thijs van Gerven, 9 jaar oud en ik ben een rechtsbenige verdediger van de JO10. Later als ik groot ben zou ik heel graag profvoetballer worden, maar voorlopig ga ik naar groep 5 van het Mozaïek. Als ik niet voetbal, dan game ik graag of ik kijk worstelen op televisie. Mijn lievelingseten is pizza met een glaasje cola. Groetjes aan mijn papa Jeroen en mama Marion en ik hoop dat Heeswijk wint vandaag! Groetjes Thijs

Sef

En ik ben Sef van Langen en ik voetbal net als Thijs in de JO10, maar ik sta op het middenveld. Ik kijk graag met papa naar het ESPN schakelprogramma en daar kijk ik de kunst af want ook ik wil later profvoetballer worden, het liefst bij PSV want dat is mijn favoriete voetbalclub. Verder ben ik doordeweeks druk met school, ons konijn en speel ik Roblox en Fifa. Mijn lievelingseten is pasta pesto kip met sportwater. Voor vandaag gaan we voor de drie punten! Groetjes Sef