logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

20190526 192828Een nieuwe thuiswedstrijd voor Heeswijk 1 betekent ook weer twee pupillen van de week. Deze week is de eer aan Rein van Mierlo en Sybe Hoedemakers. Twee jonge, aanstormende talenten die allebei ontzettend uitkijken naar de wedstrijd van zondag tussen Heeswijk 1 en Helvoirt. 

Sybe

Hallo supporters van VV Heeswijk! Mijn naam is Sybe Hoedemakers, rechtermiddenvelder van de JO11-1 van VV Heeswijk. Mijn favoriete voetballer is Ronaldo en mijn favoriete voetbalclub, dat kan er maar één zijn, en dat is natuurlijk VV Heeswijk. Mijn lievelingseten is stamppot, ik drink graag een sinasje en naast voetballen, Lego ik graag en speel ik graag Minecraft en Fortnite. Ik hoop op een mooie wedstrijd vandaag en het zou mooi zijn als de drie punten in Heeswijk blijven! Groetjes Sybe 

Rein

En mijn naam is Rein van Mierlo en ik ben middenvelder bij VV Heeswijk. Ik zit op basisschool Het Mozaïek en rekenen is daar mijn favoriete vak. De beste voetbalclub, naast VV Heeswijk, is natuurlijk PSV en Ronaldo is de beste voetballer ter wereld. Mijn lievelingseten is rijst met roerbakgroente en als drankje een lekker glaasje Optimel erbij. Ik hoop dat VV Heeswijk vandaag de drie punten op De Balledonk weet te houden, dat zou de dag compleet maken! Groetjes Rein

Binnenkort

facebook