logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Willem IIMaandagavond, tijdens de ledenvergadering van Zaalvoetbal Vereniging HDL, werd Camiel van Doorn, verrast met de Gouden KNVB Speld. VV Heeswijk-clubman Camiel ontving deze prachtige onderscheiding voor zijn jarenlange inzet voor het zaalvoetbal in Heeswijk-Dinther, alsook zijn inzet voor onze voetbalclub. Wij feliciteren Camiel van harte met deze mooie blijk van waardering.

We kennen Camiel natuurlijk allemaal als de man die meer dan 500 wedstrijden speelde in Heeswijk 1, jarenlang aanvoerder was en mooie succes vierde met ons eerste elftal. Maar ook in de zaal heeft Camiel zijn sporen verdiend. Hij was als zaalvoetballer actief in Heeswijk-Dinther, Veghel en Berlicum, was jarenlang voorzitter van Zaalvoetbal Vereniging HDL, organiseerde naast de reguliere competitie onder meer jeugdtoernooien, scheidsrechtersavonden én het jaarlijkse regionale futsaltoernooi tussen kerst en nieuwjaar.

Bij VV Heeswijk is hij naast speler van Heeswijk 4, jeugdscheidsrechter en actief in het bestuur en als voorzitter van de jaarlijkse dorpszeskamp. 

Binnenkort

facebook