logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Willem IITerwijl de selectie van VV Heeswijk nog geniet van hun welverdiende vakantie was er afgelopen week toch al volop bedrijvigheid op Sportpark De Balledonk. Een afvaardiging van Willem II werkte zich namelijk in het zweet op het kunstgrasveld. Heeswijks trots Freek Heerkens trainde samen met teamgenoten Jordens Peters en Miquel Nelom op Heeswijkse bodem, in aanloop naar de voorbereiding van de ‘Tricolores’.

In de afgebroken Eredivisie eindigde Willem II op een knappe vijfde plek en kwalificeerde zich daarmee voor de Europa League. Oud-Heeswijkjeugdspeler Freek Heerkens speelde vorig seizoen 22 Eredivisiewedstrijden voor Willem II en begint aan zijn 8ste seizoen in Tilburgse dienst.

Willem II 2

Binnenkort

facebook