logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Cor PasOnze voorzitter Peer Verkuijlen is vrijdagochtend koninklijk onderscheiden, onder meer voor zijn jarenlange inzet binnen onze voetbalclub. Verkuijlen is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau en dat is natuurlijk dik verdiend! Van harte gefeliciteerd! 

Het was Burgemeester Marieke Moorman die vrijdagochtend vijftien inwoners van onze gemeente telefonisch feliciteerde met hun koninklijke onderscheiding, waaronder dus onze voorzitter Peer Verkuijlen. Het opspelden van de decoraties gebeurt op een later moment, zodra het weer kan, laat de gemeente weten.

Wij kennen Peer Verkuijlen natuurlijk vooral als voorzitter van onze mooie voetbalclub, maar hij doet veel meer. 

Peer Verkuijlen is al meer dan vijftig jaar als vrijwilliger actief. De eerste jaren hadden de jongeren in Heeswijk zijn aandacht. In 1992 was hij medeoprichter van de lokale politieke partij Progressief Bernheze (voorheen PP93). Hij zat in de gemeenteraad en was wethouder. Hij zet zich al jarenlang in als voorzitter van VV Heeswijk, Actief Burgerschap Heeswijk-Dinther en de Beco (Bernhezer Energieco√∂peratie). Daarnaast heeft hij een belangrijke rol gespeeld bij de ontwikkeling van natuurgebied De Maashorst. 

Nogmaals gefeliciteerd Peer!

Binnenkort

facebook