logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Cor PasAfgelopen dinsdag kondigde premier Rutte aan dat de regels aangaande het Coronavirus voor het jeugdvoetbal wat versoepeld kunnen worden. Dat wil zeggen dat het mogelijk is dat de jeugd tot en met 12 jaar weer op het sportpark mag komen voetballen. Geen wedstrijden tegen andere clubs maar alleen onderling trainen en onderlinge wedstrijdjes. Voor de jeugd boven de 12 jaar kunnen trainingen plaatsvinden maar is wel het afstand houden van anderhalve meter verplicht.

We zijn nu bezig om te kijken hoe we aan deze mogelijkheden als club invulling kunnen geven. Daarvoor moeten wel een aantal zaken geregeld worden. Onder andere schema‚Äôs maken wie wanneer kan trainen, afspraken met begeleiding, trainers en leiders, afspraken met ouders enz. 

Wij komen daar zo snel mogelijk op terug en willen proberen om vrij snel na 28 april te starten.

Het is belangrijk om deze site in de gaten te houden voor berichten hierover. 

 

Binnenkort

facebook