logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

190106 Foto Fred van Zoggel pluim1 kopieDe Pluim van de Club van Voetbalvereniging Heeswijk is voor het jaar 2019 toegekend aan Jos van der Pas (62). De jaarlijkse eretitel van de vereniging is aan Jos toegekend vanwege zijn jarenlange inzet waarmee hij zich bijzonder verdienstelijk maakt voor de club. Tijdens een drukbezochte nieuwjaarsbijeenkomst is de oorkonde aan Jos uitgereikt. Meer foto's ( door Hans Heesakkers )

De Pluim werd zondagmiddag uitgereikt in een bomvolle kantine door voorzitter Peer Verkuijlen. Jos is ruim 50 jaar lid van VV Heeswijk. Hij begon bij de jeugd en was vervolgens vanaf zijn 17de, jarenlang speler in het eerste team. Hij trad daarmee in de voetsporen van zijn vader als laatste man in de verdediging. Maar liefst 17 jaar speelde Jos in het eerste team en was daarna nog 15 jaar begeleider. Eerder was Jos ook begonnen als leider/trainer. Meer dan 25 jaar zette hij zich daarvoor in. “De grote kwaliteit van Jos als motiverende en inspirerende kracht en zijn binding met de jeugd die hij altijd had, waren het meest opvallend. Jos is altijd in staat om iedereen positief te benaderen”, aldus de voorzitter in zijn toespraak. “Een verenigingsman en een voorbeeld voor eenieder."

Binnenkort

15 en 16 juli
Voetbal 2-daagse

facebook