logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

image1

Ze krijgen misschien niet altijd de waardering die ze wél verdienen, maar zonder scheidsrechter is het spelen van een voetbalwedstrijd onmogelijk! Voetbalvereniging Heeswijk is dan ook ontzettend blij met de scheidsrechters die wekelijks de wedstrijden van onze voetbalteams in goede banen leiden. Deze week willen wij hier als club extra bij stil staan omdat het deze week, de 'Week van de Scheidsrechter' is. Deze week is in het leven geroepen door de KNVB en is een sportbreed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. Dus bij deze; Scheidsrechters bedankt!

 

De Week van de Scheidsrechter

De Week van de Scheidsrechter is van 5 tot en met 13 oktober 2019.

Tijdens deze week willen de KNVB en ARAG zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet. Zij maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten! 

Binnenkort

14 februari
Keepersclinic

30 april-1 mei
Voetbal 2-daagse

facebook