logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018-2019
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

image1

De stemperiode voor Rabo ClubSupport is weer begonnen. Help ons aan zoveel mogelijk stemmen! Dit jaar is ons bestedingsdoel het opknappen van de oude kleedkamers.
Dus; STEM en STEUN VV Heeswijk! Stemmen kan via deze link.

 

Rabo ClubSupport

Met Rabo ClubSupport vieren we samen de winst. De echte winst van clubs, stichtingen en verenigingen. Mensen samenbrengen. Talenten benutten. Een sociaal netwerk opbouwen. Elkaar verder helpen. Daar heeft de hele maatschappij baat bij. Dat moeten we niet alleen koesteren maar ook steunen. Daarom geven we als co√∂peratieve bank ieder jaar een deel van onze winst aan verenigingen door het hele land. Zodat zij kunnen blijven doen wat ze nu al doen. Onze wereld, buurt voor buurt, beter maken. 

Rabobank. Growing a better world together.

Binnenkort

14 februari
Keepersclinic

30 april-1 mei
Voetbal 2-daagse

facebook