About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nieuwjaarsreceptie 2018 vv Heeswijk 09Komende zondag, 6 januari, vindt in de kantine van VV Heeswijk de traditionele en altijd gezellige nieuwjaarsreceptie plaats. Om 13.00 uur trappen we af met de jaarlijkse nieuwjaarswedstrijd, waarna tussen 15.00 uur en 18.00 uur met elkaar geproost kan worden op een mooi 2019. Hoogtepunt van de middag is uiteraard, naast het huldigen van de jubilarissen, de uitreiking van de Pluim van de Club!

De nieuwjaarswedstrijd gaat dit jaar tussen 'De Gouden Generatie Heeswijk 4' en Heeswijk 6. Spektakel gegarandeerd dus. Vanaf 15.00 uur start het officiĆ«le gedeelte met als hoogtepunt de uitreiking van de Pluim van de Club. Mike van der Heijden en Iwan van der Pas zullen gehuldigd worden vanwege het feit dat ze al 40 jaar lid zijn van onze voetbalclub en 10 anderen worden in het zonnetje gezet omdat ze 25 jaar lid zijn. Het zou leuk zijn om iedereen op 6 januari te ontmoeten en samen even terug te blikken op 2018 en vooruit te kijken naar 2019!