logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

DTVDtv heeft woensdagavond aandacht besteed aan de onvrede die leeft bij voetbalclubs Heeswijk en Avesteyn over de plannen voor de vernieuwing van de kunstgrasvelden bij beide voetbalclubs. Dinsdagavond bleek tijdens een commissievergadering in het Gemeentehuis in Heesch dat Heeswijk en Avesteyn gesteund worden in hun protest tegen gebruik van rubberkorrels op de kunstgrasvelden. KLIK HIER voor het item dat woensdagavond te zien was in Dtv nieuws.    

 

 

 

Binnenkort

facebook