logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Jumbo plaatjesactie kopieVanaf 10 oktober kunnen er weer voetbalplaatjes gespaard worden bij Jumbo Heeswijk-Dinther! Alle talenten van onze voetbalclub werden de afgelopen weken vastgelegd op de gevoelige plaat en het resultaat mag er wezen. Bij besteding van 10 euro aan boodschappen krijg je één setje voetbalplaatjes. Ook zijn er spaarversnellers met artikelen waar je een extra setje voetbalplaatjes bij krijgt. Zit er tussen jouw voetbalplaatjes een plaatje met een gouden bal, lever deze dan in bij de Jumbo en krijg in ruil twee toegangskaartjes voor De Efteling. Maar dat alles is natuurlijk bijzaak! Spaar, ruil en zorg dat je je boek vol krijgt!   

 

 

Binnenkort

facebook