logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Martien van DruenenNu bij de start van het nieuwe voetbalseizoen willen wij mededelen dat tijdens de zomerstop Martien van Druenen is overleden. Martien werd 91 jaar. Onder meer als scheidrechter, jeugdleider, bestuurslid en bij de zomeravondcompetitie was Martien vele jaren in touw voor onze vereniging. Tot het laatst bleef hij de vereniging trouw bezoeken als supporter van de club. Wij willen onze dank en waardering uitspreken voor hetgeen Martien al die jaren heeft gedaan. Aan de naaste familie en alle nabestaanden hebben wij onze condoleance overgebracht en hen veel sterkte toegewenst. 

Namens het bestuur, leden en Vrienden van Voetbalvereniging Heeswijk

Binnenkort

facebook