logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Het is zeven jaar geleden dat we bij vv Heeswijk een heel mooi album met al onze leden erin hebben gemaakt.  Dat gebeurde in de vorm van een voetbalplaatjesactie waarbij foto’s als plakstickers gespaard konden worden van alle leden per team van onze club. Die foto’s werden in een mooi opgemaakt album geplakt. Het werd een groot succes met als resultaat een mooi album voorzien van alle teams met alle spelers erin.

Deze actie gaan we nu samen met supermarkt Jumbo weer doen. Kinderen die toen werden geboren kunnen nu als jongste spelers in het album komen. Spelers die toen nog bij de jeugd speelden zijn inmiddels alweer enkele jaren bij de senioren te vinden. Tijd dus om weer een nieuw album samen te stellen. Wat is er nu leuker dan je eigen voetbalplaatje (of dat van je kind of kleinkind) en vele anderen te bemachtigen en een heel album vol te sparen van je favoriete vereniging. Een uniek album om te bewaren. 
 
We hebben dan wel de medewerking van alle leden en vrijwilligers nodig. Om te beginnen moeten we van alle leden en vrijwilligers een foto maken voor het album. We gaan ervan uit dat iedereen hiermee akkoord gaat, maar in verband met de nieuwe regels voor de privacy moeten we dat vragen en hebben we ook toestemming op papier nodig.  Leden die 18 jaar en ouder zijn, moeten zelf hun handtekening voor akkoord zetten. Een ouder of verzorger dient te tekenen voor iedereen die jonger is. Zonder getekende verklaring mogen we geen foto maken. Van de gemaakte foto’s worden stickers gemaakt, van een aantal leden wordt de foto ook gebruikt voor de aankleding van de supermarkt. Voor deze twee mogelijkheden zet u dus uw handtekening! De gemaakte foto’s worden alleen voor de actie ingezet en niet voor andere doeleinden gebruikt!
 
Daarom willen wij vragen om het bijgevoegde formulier uit te printen, uw handtekening te plaatsen en deze verklaring bij de leiding van het team in te leveren of bij het maken van de foto te overhandigen aan de organisatie van de actie. Het formulier is eventueel ook te verkrijgen in de kantine. De fotosessies zullen plaats gaan vinden op zaterdag 8 september en zaterdag 15 september. Een gedetailleerde planning voor deze sessies zal later worden uitgestuurd. Wij hopen op eenieders medewerking!
 
Bij voorbaat zeer bedankt. Bestuur Voetbalvereniging Heeswijk

Klik hier om het formulier uit te printen.

Binnenkort

facebook