logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Stef Sijbers (46) wordt per augustus 2018 de nieuwe hoofdtrainer van onze voetbalvereniging. Sijbers is de opvolger van Marc van de Ven die in 2018 na vijf seizoenen Heeswijk gaat verlaten. Ons vaandelteam speelt al enkele jaren in de 2de klasse KNVB en wil zich daar zeker in blijven manifesteren, waarbij stiekem ook wel gedacht wordt aan promotie. Iets dat al een paar keer net niet lukte.

Er was erg veel belangstelling voor de functie van hoofdtrainer bij VV Heeswijk. “Veel serieuze en zeer geschikte kandidaten”, volgens voorzitter Peer Verkuijlen. Na een zorgvuldige selectieronde kwam Stef Sijbers, op dit moment hoofdtrainer bij 1e klasser SV Venray, als meest passende kandidaat naar voren. Sijbers heeft een flink aantal jaren ervaring als hoofdtrainer, naast drie jaar bij SV Venray onder andere meerdere jaren bij TOP Oss, Sparta’25 en HVCH. In zijn jongere jaren speelde Sijbers nog even als profvoetballer en enkele jaren bij clubs in de Hoofdklasse.

De nieuwe hoofdtrainer en voorzitter Peer Verkuijlen benadrukken met veel vertrouwen een goede samenwerking tegemoet te zien.

Binnenkort

facebook