logo vvheeswijk

 • sotk
 • Heeswijk 4
 • NIEUW Meiden Kampioen 2
 • NIEUW Tribune 2020
 • NIEUW_Heeswijk ZwartWit
 • NIEUW Heeswijk 2 kampioen
 • NIEUW Minis 2021
 • tribune2018
 • NIEUW Heeswijk 9
 • NIEUW Heeswijk sneeuw
 • Nieuw Kunstgras
 • NIEUW Afscheid Jan van Heeren 2021
 • vr1kampioen
 • NIEUW onderhoudsploeg
 • jubilarissen 2018-2019
 • NIEUW Kantine 2020
 • NIEUW receptie 2020

 

logo-dijkhoff

Na vele jaren elke zondag als assistent scheidsrechter actief te zijn heeft Richard van Zoggel te kennen gegeven te willen stoppen. We zoeken nu een goede opvolger.

Ergens binnen de club of eventueel buiten de club kan zomaar iemand rondlopen die de opvolger van Richard zou willen zijn. Dat zou mooi uitkomen want bij het fantastische team van Heeswijk I ben je dan zeer welkom. Wat zij bieden is een goede sfeer, passende representatieve kleding (van XXS tot XXL) en een gezellige derde helft. En natuurlijk de gelegenheid om regelmatig de vlag omhoog te steken. Ben je geïnteresseerd, laat het even weten aan iemand van de staf van het team of bij de voorzitter Peer Verkuijlen 06 53731155.

 

Binnenkort

facebook